Listopad 2007

Fifa 08- Anketa

20. listopadu 2007 v 14:37 | Airon |  Ankety
Anketa Fifa 08

Intro fifa 08

20. listopadu 2007 v 14:34 | Airon |  Video
Intro Fify 08

Fifa 08- Recenze ?? Popis

20. listopadu 2007 v 14:28 | Airon |  Recenze
Fifa 08-Že by recenze??
Nová Fifa je už na světě nejakou dobu , ale at hledám jak hledám žádnou PC recenzi sem nenašel jen samé konzolové :-( . Takže abych ¨to tu nezanedbával (což bohužel poslední dobou dělám ) sem přidám aspon tenhle spíše popis než recenzi 08 ,která je tak obecně ne pro jednotlivý platfformy.
PS:Pokud mě ta recenze bude hodně štvát napíšu ji sám :-D
Fifa 08 - popis
Nový ročník fotbalové soutěže FIFA 08 s celkem 30ti ligami 620ti týmy a 15 000 licencovanými hráči z celého světa. Vyhrajte si s novým módem "Be A Pro", kde si zvolíte jednoho hráče a budete ho následovat v jeho kariéře. Změn se dočkali preference hráčů, především pak co se týče jejich odlišností od sebe navzájem. Hra navíc nově zahrnuje českou nejvyšší soutěž, tedy 1. fotbalovou ligu a to samozřejmě plně licencovaně, tzn. s reálnými jmény hráčů, dresy a soupiskami.
Herní engine příští generace ve FIFA 08 je navržen tak, aby maximalizoval výkon Xbox 360 a PLAYSTATION 3. Umožňuje velmi povedené animace a ovládání, takže si při hře připadáte téměř jako na skutečném hřišti. Fotbalisté ve FIFA 08 nyní také profitují z vysoce inteligentní AI, která obsahuje 35-bodový "rozhodovací" engine, umožňující hráčům provádět několik akcí a reakcí v reálném čase. Systém dynamické "mapy ohrožení" v rámci AI zachycuje veškeré vzrušení a realismus fotbalu. Hráči si nyní uvědomují své okolí, autenticky reagují na hrozící nebezpečí nebo příležitosti k inteligentnímu hernímu řešení situací.
Vůbec poprvé budou hráči FIFA 08 denně čelit tlaku na neustálé zlepšování své hry tak, jak to zažívají dnes a denně skuteční hráči. V novém herním módu s názvem 'Be a pro' se vtělíte do postavy jednoho hráče a vaším úkolem bude zvládnout stejné disciplíny, s nimiž se potýkají skuteční fotbalisté - správným hledáním místa a bráněním počínaje a čtením hry a přihrávkami konče.
Se systémem střelby ve FIFA 08 si nyní v prostorech před brankami vychutnáte ještě vyšší úroveň kontroly a přesnosti a stanete se obávanými bombery. Realistický engine zásahu míče příští generace kalkuluje úspěšnost střely kombinací téměř nekonečné řady souvislostí, jako jsou rotace míče, tlak vyvíjený obránci, atributy střelce a dokonce i tlak vzduchu. To vše věrně napodobuje dramatičnost a přirozenou nepředvídatelnost letu vystřeleného balónu.
Navíc je FIFA 08 výrazně realističtější a zábavnější - zahrnuje 620 licencovaných týmů, 30 lig a více než 15000 hráčů, a je tak od 20% obsáhlejší než FIFA 07 na formátech současné generace.