Srpen 2007

Co říkáte na demo 08 ?

31. srpna 2007 v 22:54 | Airon |  Ankety
Co říkáté na demo 08 ?
Demo je konečně tady , co na něj říkáte ?

Demo Fifi 08

31. srpna 2007 v 17:27 | Airon |  Download
Demo Fifa 08
Konečně je tady po drobném spoždení očekáváné demo fify 08.
Demo je veliké 479 MB a zahrajeme si za tými:Fc Barcelona , Manchetr Unt. ,Bayern Munchen , Inter Milán ,Olympique Marseille,NY Red Buls , Ámerica
a to vše na v Mnichovské Alianz Areně.
Minimální požadavky
OS - Windows Xp nebo Vista
Procesor - 1.3 GHz nebo rychlejší
Operační paměť - 256 MB RAM (doporučeno 512 MB RAM)
Harddisk - 1 GB
DVD mechanika - 8 SPEED
DirectX 9.0
Tento odkaz je monohem rychlejší než ten původní (alespon u mě ).

Demo 08 ještě nebude

29. srpna 2007 v 10:32 | Airon |  Fifa 08
Demo fifi 08 v nejbliších dnech nebude
Demo nového dílu fifi sice mělo být k dispozici už včera , ale nestalo se tomu tak. EA se oficiálnně nevyjádřilo , ale vyjádřili so pro neměckou stránku fifa08.de že žádné z dem fifi 08 nevyjde tento týden.
Takže fanoušky nezbívá než své čekání zase trošku prodloužit , snad se dočkáme příští týden.

Minimální požadavky fifi 08

28. srpna 2007 v 20:16 | Airon |  Fifa 08
Minimální požadavky pro fifu 08
OS - Windows 2000/XP/Vista
Procesor - 1.3 GHz nebo lepší (Windows Vista potřebuje 1.5 GHz)
Paměť - 256 MB RAM (Windows Visita potřebuje 512 MB RAM)
HDD - 3.92 GB
DVD - 8x
Grafika - 64 MB*
Demo 08-informace
Demo mělo dnes¨vyjít , ale zatím se to jaksi nestalo , ale jakmile vydáno bude je tady ;-)

EA pracuje na Fifě street 3

28. srpna 2007 v 15:56 | Airon |  Novinky
Bude fifa street 3
Herní gigant Electronic Arts oznámil, že chystá pokračování populárního pouličního fotbalu FIFA Street. Vývoj zmíněného titulu tak bude mít na starost kanadská pobočka EA, jejíž zaměstnanci slibují, že se hry dočkáme již následující rok, přičemž v obchodech by se FIFA Street 3 měla objevit ve verzi pro next-gen konzole Xbox 360 a Playstation 3. Žel bohu, žádné bližší informace, obrázky ani videa nebyly širší veřejnosti doposud poskytnuty.

Fifa 08 - creeny , screeny , creeny ...

22. srpna 2007 v 16:49 | Airon |  Fifa 08
Nové screeny z fify 08
Už jen necelý týden nás dělí od vydání dema fify 08 , ale na stránce fifa08.de se oběvují další screeny.
Celá galerie na fifa08.de čítá 102 obrázků ze všech verzí 08 + fotky z Motion Capturingu.

Na čem vyjde Fifa 08

18. srpna 2007 v 11:59 | Airon |  Fifa 08
Na čem si zahrajeme fifu 08
Protože se polovina co si přečtla článek fifa 08-první informace brečí do komentářů ,že je škoda že na Ps2 08 nebude a já zas a znova vysvětluju že na ps2 08 BUDE , ale stejně se najdou nácí co se zas zeptaj tak vám radši napíšu na čem všem si budem moci fifu 08 zahrát.
Fifa 08 vyjde na : PC,DS,PS2,PS3,PSP,Xbox360,Wii

Obal 08 a ceny

10. srpna 2007 v 15:21 | Airon |  Fifa 08
Obal fify 08 a její ceny
Obal:
Ceny:
PC-1299 kč
Xbox360-1799 kč
Ps3-1799 kč
(nemusíte narazit na přesně tyto ceny , ale já našel tyhle )

Dojmy s testu fifi 08 na ps2

10. srpna 2007 v 15:17 | Airon-převzato z onlinegames.cz |  Novinky
Dojmy s testu ps2 verze fify 08
Dneska jsme měli možnost otěstovat FIFA 08 ve verzi PS2. Přinášíme vám tedy lukrativní postřehy z našeho samotného testování.
FIFA 08 a naše osobní setkání s producentem hry a samozřejmě vyzkoušením nového dílka. Reportáž rozdělíme hned do několika sekcí co nás zaujali a o těch se podrobně rozepíšeme. Je jasné, že vše v první náhledu nebude obsažené, jelikož se zaměříme na hlavní novinky a to verze PS2, která byla představena. Již na začátku můžu říct, že verze PC vs PS2 vs Next-gen se hodně liší a potvrdil to i samotný producent. Největším zklamáním pro nás byla nemožnost pořízení fotek a dalších materiálů ze hry, moc jsme se totiž těšili na představení naší domácí ligy!!
GAMEPLAY
První opravdu hutnou novinkou je celkové pojetí ovládání a nové možnosti. Nových možností je opravdu hodně a stávající systém byl hodně posunut, ale vše hezky podrobně.
 • Posílání míčů do volného prostoru - podle nás nejlepší novinka!
  Ano začnu tím asi nejlepším. Pomocí tlačítka a směrové páčky můžete posílat míč do volného prostoru. Díky této věcičce nádherně uvolníte svého spoluhráče, nebo pošlete dlouhý míč po lajně do běhu. Jelikož jsem to měl poprvé, tak natrénování trošku trvalo, ale po 30 minutách testování jsem připravil dva nádherné pasy po křídle. Samozřejmě, že můžete volit sílu dané přihrávky dobou podržení tlačítka. Kromě kolmic po lajnách se budou tato features hodně využívat pro přenesení hry do volného prostoru například k rohovému praporku.
 • Golman už je ve vaší moci!
  Rozhodně skvělé zlepšení. Jednoduchým zmáčknutím R3 (rozuměj pravá analogová páčka kolmo dolů) se přepnete na golmana a můžete ho ovládat. Samozřejmě nebudete s ním jenom běhat, ale klidně skočíte pod nohy, nebo vykryjete prostor. V nabídce je hned několik pohybů, které budete ovládat přes tlačítka v pravé části ovladače. Z mého pohledu super zbraň proti samostatným brejkům, ale také centrům!! Přepnout se totiž můžete v jakémkoliv okamžiku.
AI a HRATELNOST
 • Bránění
  Tu lze rozdělit do několika skupin. Tou hlavní je nový styl bránění. Hráči se mnohem lépe pohybují, nestartují 4 bránící na jednoho útočníka, zásahy hráčů jsou mnohem realističtější a dost často vás pouze rozhodí, popostrčí. Prostě se na to lépe kouká i hraje a je to fotbalovější. Při obraně si můžete povolat druhého obránce na výpomoc jedním tlačítkem a tahle fintička je opět dotažená perfektně a druhý obránce vás dobře zdvojuje.
 • Rohové kopy a přímáky
  Změn vyloženě moc není, ale vše je mnohem těžší než v 07 a přímák snad za dvě hodiny testování nikdo nedal. Vše se ještě stěžuje možností ovládat golmana.
 • Střelba
  Více citlivá na sílu a umístění střely, ale je pravda, že tohle je PS2 a tu jsem v 07 skoro nehrál, takže lze pro mě posoudit pouze s pohledem na 07 PC, nebo Xbox360 verze a zde to bylo jasně ve verzi 08 v PS2 obtížnější. Za zmínku stojí i pěkná střela placírkou.
 • Atributy hráčů
  Samozřejmě vše můžete měnit, ale bavit se budeme především o dopadu jednotlivých atributů na samotnou hru. Dle producenta je to letos zase o krok dál, ale co jsme hráli, tak jsem zas až tak nic moc zásadního nepozoroval.
 • Soupisky hráčů
  Jednalo se ještě o né úplně full hru, takže hodnotit to moc nejde, ale naší Gambrinus ligu jsem pěkně proletěl a moje oblíbená spartička vypadala dost dobře. Sice na jednu menší chybku a to absenci Matušoviče, ale možná zrovna pozorovatelé koukali na tým po Matušovičově extempore a zrovna seděl na lavičce v béčku:-)
NOVINKY CO POTĚŠÍ
 • ČESKÁ GAMBRINUS LIGA
  Nebude chybět ani Bohemka! Všechny týmy mají svá loga a při prvním průletu sestavami jsem byl také spokojen. Hráči mají i své tváře ve hře a to jistě dodá na atmosféře, kterou skvěle doplňuje český komentář.
 • KOMENTÁTOŘI si to užívali
  Nelze to říct jinak, než názvem odstavce. Po zhlédnutí 07 se mohli komentátoři inspirovat co udělat lépe a jak se lépe vcítit do hry. Výsledek je myslím 100%. Barvitost hlášek je obrovská a rozhodně lépe načasovaná, ikdyž prostoru pro zlepšení je pořád spousta. Jak jsem byl učarován barvitostí komentáře, tak jsem byl zklamán opět velmi malým počtem nadabovaných jmen českých hráčů. Chvílemi to připomínalo ticho, jak na hřbitově. Český dabing je opět o krok lepší, ale práce na obtížných hláškách a problémy s pády asi nikdy nedovolí mít nádherně čistý a realistický komentář.
 • Hrajeme za jednoho, či dva hráče v týmu - perlička co rozhodně potěší bratry, setry a mixík :-)
  Další rozšíření zábavy přinese tento mód, který se plně rozvine při hraní sezóny. Vyberete si tým a v něm si buď vytvoříte svoji postavu, nebo své jméno spojíte s již aktivním hráčem týmu. Následně pak budete hrát za tohoto hráče a žádného jiného (nelze hrát za brankáře). Aby se to dalo dobře hrát, budete mít k dispozici tlačítka přes které budete žádat přihrávky od spoluhráčů a celkově komunikovat s dalšími hráči týmu. To ale stále není vše. Za odehrané zápasy a plnění různých úkolů získáváte boostové atributy, díky nim následně můžete zlepšovat atributy svému hráči. Musím říct, že pro hráče offline bude tahle možnost opravdu fantastická, hrálo se to skvěle.
 • Interaktivní ligy - je jedno na jaké platformě hrajete
  Pokud jste v 07 podporovali svůj tým ve světovém duelu, tak v 08 se již tento duel bude dotýkat všech platforem. Pokud odehrajete zápas na PC započítají se výsledky zápasu do světové tabulky, do které padají i výsledky ze všech ostatních platforem. Při fanoušky vybraných týmů z několika podporovaných lig, je to doslova světová výzva a uvidí se který tým na světě má nejnaskilovanější fanoušky.
 • Konec zápasu a golman běží podpořit svůj tým
  Ano i tahle věc dorazila do samotné hry. Vašeho golmana můžete velmi snadno poslat do pokutového území, aby vám pomohl v závěrečném finiši. Určitě potěší ikdyž se moc používat asi nebude.
 • Není ČECH jako čech :-)
  Náš reprezentační brankář si zachytá ve hře se svojí tankistickou pokrývkou hlavy! Je úžasné jak některé detaily dokáží tvůrce motivovat.