Co se děje...

3. července 2007 v 16:46 | Airon |  Novinky
Novinky obecně
Protože se těd toho v oblasti fify moc neděje rozhodl jsem se napsat tohle , jednak proto abyste vy co mi tady chodíte věděli , že jsme se na to nevykašlal a pokojně makám dál :-D a taky abych konečně ukázal náký ti novinky , který sou hlavně z oblastí handheldů atd..
1. Novinky s Wii verze
  • Základem Wii verze FIFA 08 je tzv. FreeMotion systém ovládání, který je ušit na míru wiimote a nunchaku ovladačům. Ve hře bude k dispozici sada 30 tutoriálů v rámci módu Football Academy, které hráče naučí s FreeMotion zacházet a provádět základní i pokročilé manévry s míčem i bez něj. Další specialitou Wii verze FIFA 08 je mód zvaný Footii Party, kterým bude hráče provádět Miičkovská adaptace Ronaldinha. V rámci Footii Party čekají na hráče různé minihry od stolního fotbálku až po penaltový rozstřel a je třeba dodat, že všechny tyto minihry budou automaticky podporovat multiplayer. Hráče přitom v minihrách bude reprezentovat jeho vlastní Mlíčko. Celkově bude ve Wii verzi k dispozici přes 30 plně licencovaných soutěží z celého světa, což znamená 570 týmů a více než 14 000 hráčů. Obrázek ke hře FIFA 08
Obrázek ke hře FIFA 08 Obrázek ke hře FIFA 08
2. Vydání 08
Hondě lidí (mě taky) zajímá kdy ona 08 vyjde , nebo kdy bude alespon demo. Oficiálně se ví jen že to bude 4. čtvrtletí 2007 ( pro pomalejší : Říjen,Listopad,Prosinec) což je bohužel široký pojem tak skusím trochu zaspekulovat.
  • Fifa obecně vychází v Říjnu takže letos se to snad měnit nebude.
  • Pokud vycházíme s Říjnu jako měsíce M demo můžeme čekat v Zaří
  • Ale vše jsou bohužel jen spekulace
3. Díky všem
Tímhle chci poděkovat vám co mi tu chodíte , však už tu bylo bez mála 10 000 lidí , takže DÍK
Airon
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama