Fifa 2006 World Cup Info

5. dubna 2007 v 20:07 | Airon |  Recenze
Fifa 2006 World Cup Info
2006 FIFA World Cup Germany™, pod hlavičkou EA SPORTS™, nám představí úchvatné vizuální zpracování nejlepších světových hráčů a 12ti oficiálních stadionů, na kterých se bude konat FIFA World Cup v Německu. Hráči budou mít možnost hrát se svým oblíbeným týmem již od kvalifikace a samozřejmě následně i v hlavním turnaji v Německu.

"Mistroství světa ve fotbale bude nejvíce sledovanou sportovní událostí tohoto roku, na kterou se již těší tisíce fanoušků fotbalu," řekl Joe Nickolls, hlavní producent hry. "Naše hra, 2006 FIFA World Cup Germany™ oslavuje tuto vášeň zachycením herní rivality týmů na národní úrovni, a umožňuje fanouškům zahrát si s jejich hrdiny a být součástí Mistroství světa v Německu.

EA SPORTS spolupracovalo s přibližně stovkou světových fotbalových celebrit, zachytili a nasnímali jejich herní projev a individualní přednosti a díku tomu se velmi výrazně zlepšila animace hráčů přímo v samotné hře. Navíc, aby byly hráči co nejvíce vtaženi do atmosféry světového šampionátu, mohou ovládat jeden ze 127mi národních týmů a hra obsahuje mnoho herních módů, včetně Global Challenge, který je připraven pro opravdové hardcore fanoušky fotbalu, tento mód nám totiž oživí některé zajímavé momenty z historie Mistrovství světa. Mimoto hra podporuje multiplayer až pro 8 hráčů a obsahuje opravdové lahůdky v podobě možnosti si zahrát s legendární hráči z minulosti, či možnosti obléci své hráče do exklusivních dresů.

Vůbec poprvé bude možné oficiálně licencovanou hru 2006 FIFA World Cup Germany™ v Německu stáhnout pomocí mobilních telefonů. Po vydání si budou moct hráči hru zakoupit skrz většinu severoamerických prodejců a budou si moci vybrat mezi anglickou a španělskou jazykovou mutací hry. Tento obsáhlý titul obsahuje všech 32 týmů, které budou bojovat o titul mistra světa ve fotbale a nabídne hráči skvělou podívanou a neopakovatelný zážitek z této vrcholné sportovní akce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

který klub je nejlepší ve fifě 07 ?

Chealsea 37.6% (80)
Arsenal 27.7% (59)
Barcelona 8.5% (18)
Manchestr Unied 8% (17)
Real Madrid 5.2% (11)
Liverpool 2.8% (6)
Ac Milán 3.8% (8)
As Roma 1.9% (4)
Werder Bremem 1.4% (3)
F.C. Porto 0.9% (2)
Lyon 0.5% (1)
Bayern Munchen 0.9% (2)
Inter Milán 0.9% (2)

Aktuální články

Reklama