Duben 2007

Fifa 08 bude nejspíš kompletně česky

22. dubna 2007 v 11:36 | Airon |  Fifa 08
Fifa 08 i NHL 08 nejspíš znovu česky
Příznivcům sportovních her i českého jazyka pak domácí pobočka EA nabízí možnost připomínkovat podivné, nevhodné, či dokonce chybné situace z překladů FIFA 07 a NHL 07: "Rádi by jsme připravili pro série 08 to nejlepší a rádi by jsme vás touto cestou poprosili o případné nahlášení nesrovnalostí na email eakorektury@gmail.com, který byl pro tuto akci zřízen. Věříme v hojnou podporu a vyladění možných nesrovnalostí k dokonalosti. Série 08 se blíží!". První větou se uchazeči pravděpodobně rovnou testují ;) a byla tak de facto oznámena lokalizace i (zatím oficiálně nepředstaveného) nadcházejícího ročníku fotbalu a hokeje od EA Sports.

Intro Fifa 98 road to world cup

15. dubna 2007 v 12:31 | Airon |  Video
Intro Fifa 98 Road To World Cup
Menší pohled do historie fifi :-)

Preview Fifa Manager 07

8. dubna 2007 v 13:38 | Airon |  Preview
Preview Fifa Manager 07
Vaše managerská kariéra se rozvine v letošní FIFA Manager 07. V kanceláři: Pozorně sledujte možnosti rozvoje své kariéry a nabídky soupeřících týmů V zákulisí: Pozdvihněte úroveň svého klubu, přilákejte nové talenty. Podepisujte smlouvy o spolupráci s ostatními kluby. Na hřišti: Rozšiřte svůj vliv, trénujte svého favorita, jeho výkony můžete ovlivnit i vy - budete mít možnost jej ovládat při hře a předat mu své fotbalové umění a zkušenosti. Vylepšená AI (umělá inteligence), realistické pohyby a skvělé ztvárnění fotbalové soutěže nabízí FIFA Manager 07! Vlastnosti: • Pod vaší ochranou V režimu Player Career si vyberte hráče, trénujte jej a snažte se rozvinout jeho schopnosti, aby mohl nastoupit do vaší jedenáctky. V režimu 3D Match máte možnost mu vtisknout něco svého - ovládejte ho a předveďte jeho umění na hřišti. Své postavení managera posílíte, jestliže pro každou hru zvolíte jiného hráče, ze kterého dokážete vypiplat skvělého profíka. • Postupujte na žebříčku své kariéry. Budete mít možnost sledovat mínění ostatních týmů ohledně Vaší trenérských schopností. • Vytvořte si svůj tým Přemýšlejte o složení svého týmu a snažte se získat ty nejlepší hráče… • Rozšiřujte své možnosti Spojte se s jiným týmem a dohodněte se na spolupráci. Potom si vyměňujte hráče a učte se od ostatních fotbalových akademií. • Příprava na budoucnost Sledujte zprávy ze zápasů, výsledky mezinárodních turnajů a objevte nový talent.. Vybudujte po celém světe své tréninkové základny a přilákejte do nich nové potenciální hvězdy. • Užijte si realističtější hru Vylepšené AI a skvělé kamerové ovládání v režimu 3D Match. Jedním kliknutím proveďte taktické manévry a předveďte svůj vliv ve hře. Své umění pak předveďte ostatním hráčům. • Hrajte podle sebe

Demo fifi 2002

8. dubna 2007 v 13:32 | Airon |  Download
Demo fifi 2002
Kdyby měl někdo zájem se podívat jak fifa vypadala před 5. lěty :-)

Fifa 2006 World Cup Info

5. dubna 2007 v 20:07 | Airon |  Recenze
Fifa 2006 World Cup Info
2006 FIFA World Cup Germany™, pod hlavičkou EA SPORTS™, nám představí úchvatné vizuální zpracování nejlepších světových hráčů a 12ti oficiálních stadionů, na kterých se bude konat FIFA World Cup v Německu. Hráči budou mít možnost hrát se svým oblíbeným týmem již od kvalifikace a samozřejmě následně i v hlavním turnaji v Německu.

"Mistroství světa ve fotbale bude nejvíce sledovanou sportovní událostí tohoto roku, na kterou se již těší tisíce fanoušků fotbalu," řekl Joe Nickolls, hlavní producent hry. "Naše hra, 2006 FIFA World Cup Germany™ oslavuje tuto vášeň zachycením herní rivality týmů na národní úrovni, a umožňuje fanouškům zahrát si s jejich hrdiny a být součástí Mistroství světa v Německu.

EA SPORTS spolupracovalo s přibližně stovkou světových fotbalových celebrit, zachytili a nasnímali jejich herní projev a individualní přednosti a díku tomu se velmi výrazně zlepšila animace hráčů přímo v samotné hře. Navíc, aby byly hráči co nejvíce vtaženi do atmosféry světového šampionátu, mohou ovládat jeden ze 127mi národních týmů a hra obsahuje mnoho herních módů, včetně Global Challenge, který je připraven pro opravdové hardcore fanoušky fotbalu, tento mód nám totiž oživí některé zajímavé momenty z historie Mistrovství světa. Mimoto hra podporuje multiplayer až pro 8 hráčů a obsahuje opravdové lahůdky v podobě možnosti si zahrát s legendární hráči z minulosti, či možnosti obléci své hráče do exklusivních dresů.

Vůbec poprvé bude možné oficiálně licencovanou hru 2006 FIFA World Cup Germany™ v Německu stáhnout pomocí mobilních telefonů. Po vydání si budou moct hráči hru zakoupit skrz většinu severoamerických prodejců a budou si moci vybrat mezi anglickou a španělskou jazykovou mutací hry. Tento obsáhlý titul obsahuje všech 32 týmů, které budou bojovat o titul mistra světa ve fotbale a nabídne hráči skvělou podívanou a neopakovatelný zážitek z této vrcholné sportovní akce.

Fifa 06 info

5. dubna 2007 v 20:04 | Airon |  Recenze
Fifa 06 Info
Hned první, co Vás potěší je, mnohem lepší grafika. Hráči jsou takoví baculatější, prostorovější, prostě hráči vypadají jako fotbalisté.

Samozřejmostí je podoba hráčů s reálnými hráči. Třeba Cisé mě šokoval hned jako v reálném fotbale.

Velmi jsem ocenil jasné zlepšení pohybu hráčů. Přechody, otočky jsou mnohem plynulejší. Například pokud hráč prochází mezi dvěma hráči, jeho tělo se tak nějak otře a reálně pohupuje. Nádherné jsou skluzy popředu i pozadu. Kapitolou číslo jedna je práce s míčem. Přihrávky patičkou, kolenem, přistrčení míče prsama.... prostě nádhera.

Značnou roli hraje síla, tedy doba držení kláves při přihrávkách střelách.

Vibrace v padu jsou příjemné, nicméně mě nějak k této hře nesedí a pro delší hraní doporučuji vypnout.
Branky jsou koření fotbalu, a tak i ve FIFA 06 budou tím největším lákadlem. Zatím jsem viděl pohledné branky po centru hlavičkou, přímá střela z vápna i jeho hranice, přesnou střelou po kličce a bohužel opět dost častou vlastní branku.

Neskutečná záplava hudebních skladeb.

Potěší možnost zapnout hlavního i pomezního rozhodčího.