recenze FIFA World Cup 2006 Germany

27. prosince 2006 v 21:05 | Sam |  Recenze

FIFA World Cup 2006 Germany

Jelikož je tady další významná sportovní událost, programátoři z vývojové divize Electronics Arts museli opět kvůli nám, hráčům, prožít několik bezesných nocí. Výsledkem jejich práce je dílko, které se vzhledem ke svému zaměření nemůže jmenovat jinak, než FIFA World Cup 2006 (někdy s přívlastkem Germany).
FIFA World Cup 2006 je, jak už název napovídá, zaměřen především na Mistrovství světa ve Fotbale v Německu. Což mimo jiné znamená, že si můžete zahrát také za český národní tým.
Sotva jsem hru spustil, už jsem byl v zápase Anglie proti domácímu Německu. Abych řekl pravdu, první zápas jsem byl opravdu o hodně horší než soupeř, což se také odrazilo v nehezkém výsledku. Takže jsem hrál znova a znova. Nyní, když mám odehráno hezkých pár hodin, už střílím opravdu hezké góly. No, však se přesvědčte na obrázcích.
Když už jsme u obrázků, všimněte si, že hráči se opravdu podobají jejich skutečným předlohám, ona grafika na pár detailů opravdu vypadá moc hezky. Jen nevím, jestli Beckham zachová do světového šampionátu stejný účes…
Co se zvuku a hudby týče, je to taková ta klasika, která nepřekvapí ani svou neuvěřitelnou krásou, ale ani nadávat nebudete.
Ovládání hry je vesměs klasické, takže s ním nebudete mít problémy.
Když jsem se hrou začínal, moc se mi nelíbila. Ovšem ve chvíli, kdy začnete dávat hezké góly, po pár desítkách minut hraní, vás to opravdu začne bavit. Rozhodně je FIFA World Cup 2006 příjemná změna oproti každoroční Fifě nebo Pro Evolution Soccer od Konami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama